Spider-Man 2 PC versiyonu torrente düştü: İndirme boyutu 264 GB!

Resmî olmayan Spider-Man 2 PC portu internete düştü ve çok hızlı bir şekilde indirme gerçekleştirilebiliyor. Paylaşılan torrent görselinde oyunun kurulum dosyasıyla birlikte yama dahil birçok dosya olduğu görülürken, indirme boyutu dikkat çekiyor.

2023 Aralık ayında Insomniac Games büyük bir siber saldırı yaşadı ve geliştirilme aşamasında olan oyunlar tarihleriyle birlikte açığa çıktı. Spider-Man 2 PC versiyonu da bunlardan biri. Oyuna resmî olarak bu yılın sonlarında çıkması bekleniyor ancak oyunun oynanabilir bir versiyonu şimdiden internete düştü. Bir torrent sitesinde 264 GB indirme boyutuyla Spider-Man 2 PC versiyonu görüntülendi.

Sosyal medya paylaşımlarına göre, torrentte sunulan, Marvel’s Spider-Man 2 PC’nin geliştirici yapısını temel alıyor. Modcuların PS5 sürümündeki varlıkları dışarı aktarıp birkaç ince ayar yaptıktan sonra yeniden derleyip sundukları bir sürüm olduğunu söyleniyor. Grafiksel/görsel sorunlarla karşılaşmak da olası. Yine de Spider Man 2’yi PC’de oynamak isteyenler için; torrent dosyasının virüs içerip içermediği bilinmiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir