Süper Lig’de Sezon Arası Transfer Döneminin Taraftarları Heyecanlandıran Tüm Transferleri

Spor Toto Süper Lig’de ara transfer dönemi dün itibarıyla bitti. İşte ara transfer döneminde takımlara tüm gelenler ve takımlardan tüm gidenler. ⬇️

1. Adana Demirspor

GELENLER: Yusuf Erdoğan (Trabzonspor), Cherif N’Diaye (Shanghai Port), Mert Çetin (Hellas Verona), Furkan Soyalp (Gaziantep FK), Jorge Morel (Guarani)

GİDENLER: Samet Akaydin (Fenerbahçe), Artem Dzyuba, Yaroslav Rakitskyi (Shakhtar Donetsk), Britt Assombalonga (Watford), Musa Bulut (Siirt İÖİ), Berk Yıldız (Boluspor), Mahamadou Ba (İstanbulspor), Arda Kurtulan (Karacabey Belediye), Gökhan Töre (Ankaragücü), Simon Deli (İstanbulspor)

2. MKE Ankaragücü

GELENLER: Bevic Selad Moussiti Oko (Ajaccio), Andrej Djokanovic (Sarajevo), Joao Milson (Nizhniy Novgorod), Hasan Ali Kaldırım (Medipol Başakşehir), Enock Kwateng (MKE Ankaragücü), Arda Kızıldağ (Gaziantep FK), Stelious Kitsiou (Gaziantep FK), Gökhan Töre (Adana Demirspor)

GİDENLER: Oğuz Ceylan (Çaykur Rizespor), Sinan Osmanoğlu (Çaykur Rizespor), Abdullah Durak (Gençlerbirliği), Jese Rodriguez, Pepe Rodrigues, Eren Derdiyok, Şahverdi Çetin (Dordrecht), Alperen Babacan (Gençlerbirliği), Ender Aygören (Diyarbekir Spor), Mahmut Altınkaya (Hacettepe 1945), Federico Macheda (APOEL), Hakan Öztürk (Kulüpsüz), Yasin Güreler (Gençlerbirliği), Tolga Ciğerci (Hertha Berlin), Mert Topuz (Bodrumspor), Sinan Osmanoğlu (Çaykur Rizespor), Mervan Yiğit (Iğdır FK)

3. Corendon Alanyaspor

GELENLER: Yavuz Aygün (Isparta 32 Spor), Efthymios Koulouris (LASK), Zouhair Feddal (Real Valladolid)

GİDENLER: Jose Carlos Marafona (Paços Ferreira), Oussama Targhalline (Marsilya), Famara Diedhiou (Granada), İsmail Zehir (Batman Petrol), Ahmed Ildiz (Pendikspor), Alihan Şentürk (Niğde Anadolu), Emre Bekir (Fethiyespor)

4. Beşiktaş JK

GELENLER: Vincent Aboubakar (Al-Nassr), Amir Hadziahmetovic (Arabam.com Konyaspor), Onur Bulut (Kayserispor), Omar Colley (Sampdoria), Alexandru Maxim (Gaziantep FK)

GİDENLER: Tyler Boyd (Los Angeles Galaxy), Wout Weghorst (Manchester United), Francisco Montero (Hamburg), Emrecan Uzunhan (Fraport TAV Antalyaspor), Oğuzhan Akgün (Sakaryaspor), Josef de Souza

5. Fraport TAV Antalyaspor

GELENLER: Erdal Rakip (Malmö), Helton Leite (Benfica), Doğukan Sinik (Hull City), Emrecan Uzunhan (Beşiktaş), Balint Szabo (FC Paksi), Bertuğ Yıldırım (Atakaş Hatayspor), Mark Mampassi (Lokomotiv Moskova)

GİDENLER: Soner Aydoğdu (Yılport Samsunspor), Gökdeniz Bayrakdar (Bodrumspor), Erkan Eybil (Gençlerbirliği), Mustafa Acar (Kepez Belediye), Doğukan Özkan (Pazarspor), Hakan Özmert (Bodrumspor), Luiz Adriano (Internacional)

6. Fenerbahçe

GELENLER: Samet Akaydin (Adana Demirspor), Jayden Oosterwolde (Parma), Emre Demir (Barcelona)

GİDENLER: Bruma (Braga), Çağtay Kurukalıp (Iğdır FK), Eyüp Akcan (Iğdır FK), Emre Demir (Yılport Samsunspor), Mauricio Lemos (Atletico-MG), İsak Vural (Hammarby)

7. Fatih Karagümrük

GELENLER: Sofiane Feghouli (Kulüpsüz), Adem Ljajic (Kulüpsüz), Andrea Bertolacci (Kulüpsüz), Bruno Rodrigues (Braga), Saba Lobjanidze (Atakaş Hatayspor), Brahim Darri (Al-Mesaimeer)

GİDENLER: Jean Kouassi (Trabzonspor), Caner Erkin, Burak Bekaroğlu (Kulüpsüz), Jimmy Durmaz (Kulüpsüz), Steven Caulker (Wigan), Emir Yazıcı (Niğde Anadolu), Burak Bekaroğlu (Kulüpsüz)

8. Galatasaray

GELENLER: Kaan Ayhan (Sassuolo), Nicolo Zaniolo (Roma), Sam Adekugbe (Atakaş Hatayspor)

GİDENLER: Oğulcan Çağlayan (Pendikspor), Abdussamed Karnucu (Amed SK), Haris Seferovic (Celta Vigo), Metehan Baltacı (Manisa FK), Patrick van Aanholt (PSV Eindhoven), İsmail Çipe (Dyorex Boluspor)

9. Gaziantep FK

GELENLER:

GİDENLER: Alin Tosca (Benevento), Tomas Pekhart (Kulüpsüz), Alexandru Maxim (Beşiktaş), Lazar Markovic (Trabzonspor), Günay Güvenç (Kasımpaşa), Mustafa Eskihellaç (Kasımpaşa), Furkan Soyalp (Adana Demirspor), Halil İbrahim Pehlivan (Çaykur Rizespor), Luka Stankovski (Gorica), Ömürcan Artan (Tuzlaspor), Mustafa Bozan (Tuzlaspor), Joao Figueiredo (Gaziantep FK), Mirza Cihan (İstanbulspor), Papy Djilobodji (Kasımpaşa), Arda Kızıldağ (MKE Ankaragücü), Stelios Kitsiou (Ankargücü), Ertuğrul Ersoy (İstanbulspor), Berkan Küpelikılınç (Karaman FK), Valmir Veliu (İstanbulspor), Burak Bozan (Tuzlaspor)

10. Bitexen Giresunspor

GELENLER: Arda Kılıç (Kulüpsüz)

GİDENLER: Sergen Piçinciol (Bandırmaspor), Ertuğrul Şenlikoğlu (Bandırmaspor), Fatih Yılmaz (Osmaniyespor), Osman Paşa Zorlu (Z. Kömürspor), Cekdar Orman (Amedspor)

11. Atakaş Hatayspor

GELENLER: Burak Bekaroğlu (VavaCars Fatih Karagümrük), Jeremy Dudziak (Greuther Fürth)

GİDENLER: Koray Yağcı (Isparta 32 Spor), Cengiz Demir (Uşakspor), Selimcan Temel (Fethiyespor), Sam Adekugbe (Galatasaray), Bertuğ Yıldırım (FTA Antalyaspor), Mehdi Boudjemaa (Ferencvaros), Saba Lobjanidze (VavaCars Fatih Karagümrük), Muhammed Mert (Manisa FK), Kevin Varga (Debrecen), Ayoub El Kaabi (Al-Sadd), Abdullah Yiğiter (Çaykur Rizespor), Engin Can Aksoy (Eyüpspor), Sadık Baş (Bucaspor), Sarper Çağlar (Eyüpspor), Burak Öksüz (Bodrumspor), Onur Ergün (İstanbulspor), Kaan Kanak (Manisa FK), Musa Çağıran (Bucaspor), Kerim Alıcı (Altınordu)

12. Medipol Başakşehir

GELENLER: Shaocong Wu (Guangzhou FC), Edgar Ié (Kulüpsüz), Caner Erkin (Kulüpsüz), Eden Karzev (Maccabi Netanya), Adnan Januzaj (Sevilla), Joao Figueiredo (Gaziantep FK), Berkay Aydoğmuş (Nazilli Belediyespor), Ayberk Kaygısız (Balıkesirspor)

GİDENLER: Okechukwu Azubuike (Çaykur Rizespor), Francis Nzaba (Dinamo Tiflis), Youssouf Ndayishimiye (Nice), Mounir Chouiar (Kasımpaşa), Alexandru Epureanu (HK Ümraniyespor), Emre Karaal (Tepecik Spor), Enes Karakuş (1461 Trabzon), Güney Sağır (Somaspor), Hasan Ali Kaldırım (Ankaragücü), Bertrand Traore (Aston Villa), Sekou Tidiany Bangoura (Gençlerbirliği), Emre Kaplan (Bandırmaspor), Atabey Çiçek (Bandırmaspor), Junior Caiçara (Kulüpsüz)

13. İstanbulspor

GELENLER: Emeka Eze (Eyüpspor), Mahamadou Ba (Adana Demirspor), Jason Lokilo (Sparta), Florian Loshaj (Cracovia), Mirza Cihan (Gaziantep FK), Kerem Şen (Trabzonspor), Onur Ergün (Hatayspor), Ertuğrul Ersoy (Gaziantep FK), Simon Deli (Adana Demirspor), Kubilay Köylü (M. Arguvan SK), Ahmet Kıvanç (Adanaspor), Valmir Veliu (Gaziantep FK)

GİDENLER: Patrick Ebert (Kulüpsüz), Kristal Abazaj (KF Tirana), İbrahim Yılmaz (Eyüpspor), Aldin Cajic (Kulüpsüz), Kağan Barış (Yeni Mersin İY), Enes Durmuş (GMG Kastamonu), Fatih Tultak (Ergene Velimeşe), Dijlan Aydın (Karacabey Belediye), Mustafa Sol (Çatalcaspor), Egehan Gök (Arnavutköy Belediye), Melih Kabasakal (Eyüpspor), Patrick Ebert (Kulüpsüz), İsmail Şahinbaş (Kulüpsüz)

14. Kasımpaşa

GELENLER: Mounir Chouiar (Medipol Başakşehir), Ali Gholizadeh (RSC Charleroi), Günay Güvenç (Gaziantep FK), Mustafa Eskihellaç (Gaziantep FK), Gökhan Gül (Gençlerbirliği), Mickael Malsa (Real Valladolid), Fabiano Silva (Braga), Papy Djilobodji (Gaziantep FK)

GİDENLER: Jeffrey Bruma (Heerenveen), Selim Dilli (Karaman FK), Ahmet Demirli (Somaspor), Oğuzhan Yılmaz (Kırklarelispor), Furkan Külekçi (Niğde Anadalu FK), Mustafa Ethem Erboğa (Tepecik Spor), Murat Can Yıldız (Muş 1984), Raoul Petretta (Toronto)

15. Yukatel Kayserispor

GELENLER:

GİDENLER: Andrea Bertolacci, (VavaCars Fatih Karagümrük), Mustafa Pektemek (Eyüpspor), Hayrullah Erkip (Gençlerbirliği), Onur Bulut (Beşiktaş), Eray Özbek (Kırşehir FSK)

16. arabam.com Konyaspor

GELENLER: Andreas Bouchalakis (Olympiakos), Mahir Emreli (Dinamo Zagreb), Marlos Moreno (Troyes), Alejandro Pozuelo (Miami FC), Niko Rak (HNK Sibenik), Metehan Mert (Gençlerbirliği)

GİDENLER: Zymer Bytyqi (Olympiakos), Amir Hadziahmetovic (Beşiktaş), Amilton Minervino (Çaykur Rizerspor), Barış Yardımcı (Ankara Keçiörengücü), Adem Eren Kabak (Şanlıurfaspor), Ahmet Karademir (Karaman FK)

17. Demir Grup Sivasspor

GELENLER: Samu Saiz (Girona), Jordy Caicedo (Tigres UANL)

GİDENLER: Özkan Yiğiter (Gençlerbirliği), Dia Saba (Maccabi Haifa)

18. Trabzonspor

GELENLER: Lazar Markovic (Gaziantep FK)

GİDENLER: Jean Kouassi (ZJ FC), Yusuf Erdoğan (Adana Demirspor), Emrehan Gedikli (A. Lustenau), Sefa Kınalı (Boluspor), Arda Akbulut (Adanaspor), Hakan Yeşil (Bodrumspor), Djaniny (Sharjah FC), Kerem Şen (İstanbulspor)

19. HangiKredi Ümraniyespor

GELENLER: Berke Özer (Eyüpspor), Alexandru Epureanu (Medipol Başakşehir), Jesse Sekidika (Eyüpspor), Olarenwaju Kayode (Shakhtar Donetsk)

GİDENLER: Yonathan Del Valle (Eyüpspor), Mustafa Can Karagöz (Edirnespor), Tahsin Hacımustafaoğlu (Aksaray Belediye), Emre Nefiz (Kocaelispor),

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir