‘İnci Taneleri’ ile gündem olmuştu: Sincanlı Erkal’dan sahne ücretine zam

Yılmaz Erdoğan yazıp başrolünü oynadığı ‘İnci Taneleri’ dizisinde, oyuncu Hazar Ergüçlü’nün “Dilber” isimli pavyon dansçısını canlandırdığı sahne, sosyal medyada gündem oldu. Fragmanda Ergüçlü’ye eşlik eden Sincanlı Erkal’ın sahne ücretine zam yaparak 300 bin TL’ye çıkardığı öne sürüldü.

T24’te yer alan habere göre, Dilber’in dans ettiği pavyonda söylediği ‘Gemileri Yakarım’ şarkısıyla kısa sürede milyonlarca dinlenmeye ulaşan Sincanlı Erkal, daha önce düğünlerde şarkı söyleyerek 4 bin TL kazanıyordu.

Sanatçı iddialara göre, dizide popüler olduktan sonra sahne ücretini 300 bin TL’ye çıkardı.

Yılmaz Erdoğan, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan’ın başrolünü paylaştığı, BKM Yapım imzalı ‘İnci Taneleri’ dizisi, 25 Ocak’ta ekrana gelecek.

‘İnci Taneleri’nin konusu şöyle:

Karısı ve iki çocuğuyla mutlu bir hayatı olan Azem, öğrencilerinin çok sevdiği bir edebiyat hocasıyken tek bir gecede hayatı baştan ayağa değişir. Yıllarını dört duvar arasında geçiren Azem hapishaneden çıktığında tek bir amacı vardır.

Çocuklarını bulup, onlarla yeniden bir masa etrafında oturabilmek. Lakin Azem’in unuttuğu bir şey vardır. Zaman; Azem’in çocukları için de aynı şekilde zor geçmiş, artık onlar da zamanın zembereğinden geçip bambaşka hayatlar kurmuşlardır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x