Ryan Gosling’in ödül törenindeki tepkisi sosyal medyada olay oldu

Ryan Gosling’in Barbie şarkısı I’m Just Ken’in Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri’nde “En İyi Şarkı Ödülü”nü kazanmasına verdiği komik tepki viral oldu.

43 yaşındaki Kanadalı aktör, Santa Monica, Kaliforniya’daki Barker Hanger’da düzenlenen etkinlikte parçanın En İyi Orijinal Şarkı seçilmesinin ardından kaşlarını çattı ve biraz dehşete düşmüş bir ifadeye büründü. Gosling’in donuk ifadesi sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Bir kullanıcı Gosling’in gösteride bu yüzle yeni bir meme yarattığını söylerken, başka bir kullanıcı ise “Ryan Gosling’in yüzüne gülmekten kırıldım hahahaha” diye yazdı. Bir kullanıcı da Gosling’in şarkının kategorideki zaferinden dolayı herkes kadar kafasının karıştığını söyledi.

Şarkı, yazın gişe rekorları kıran filmin diğer iki şarkısıyla birlikte “En İyi Orijinal Şarkı” kategorisinde aday gösterildi. Diğer adaylar arasında The Super Mario Bros. Movie’den Peaches, Rustin’den Road to Freedom ve Wish’den This Wish vardı.

Şarkı yazarları Mark Ronson ve Andrew Wyatt, ödülü kabul etmek için sahneye çıktılar. Ronson, “Ryan Gosling, bu bizim olduğu kadar senin de ödülün: Performansınla seyirciyi bu şarkıya aşık ettin. Şarkı yazmakla ilgili bir şey varsa, sadece Ken yoktur, Barbie ve Ken vardır, o yüzden Margot, teşekkürler” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x